Montinštala

Mont inštala

Čistenie vykurovacej sústavy - realizácie

Zvýšenie efektívnosti vykurovania

Vyčistením vykurovacej sústavy zvýšite efektívnosť vykurovania čím znížite náklady a zlepšíte menežment kúrenia vo vašom dome

Predĺženie životnosti

Odstránenie usadenín zvýšite životnosť celej sústavy

Úspora nákladov

Zvýšením efektivity vykurovania a predĺžením jeho životnosti docielite úspory nielen na samotnom vykurovaní, ale aj na jeho údržbe.

Získajte nezáväznú cenovú ponuku

Vedeli ste, že účinnosť vykurovania sa zvyšuje vyčistením celej sústavy ?

Čistenie vykurovacích sústav zvýši efektívnosť vykurovania a predĺži životnosť celej sústavy. Pozrite sa na to, ako vyzerá čistenie vykurovacích sústav.

Napojenie zariadenia na sústavu

Čistenie vykurovacej sústavy je možné len v prípade, keď sú všetky vstupy dostupné, v prípade čistenia sústavy radiátorov taktiež aj funkčné ventily na radiátoroch. Podľa typu vaše vykurovacej sústavy napojíme naše špecializované zariadenia a pripravíme čistenie tak, aby bolo čo najefektívnejšie.

Používame špeciálne doplnky nášho zariadenia, aby sme ste mohli sledovať priebeh a výsledky čistenia priebežne počas práce.
Priebeh čistenie môžete sledovať
Používané zariadenia sú ľahko prenosné a kompaktné, takže nároky na dostupnosť sú primerané a obvykle nie je nutné vykonať opatrenia, ktoré by mohli mať dopad na zariadenie alebo terén pozemku.
Čistenie kúrenia

Čistenie a výsledky

Naše špecializované zariadenia nám umožňujú zobraziť výsledky čistenie priamo počas práce, častokrát naši klienti sú zaskočený množstvom nečistôt, ktoré sme počas čistenia zhromaždili v odkaľovacej nádobe.

Pozrite sa na niekoľko záberov počas čistenia:
Nečistoty z vykurovacej sústavy sa zachytávajú na špeciálnom zariadení, odkiaľ sa premiestňujú do odpadu. Pozrite sa, koľko nečistôt je možné pri čistení jednej sústavy zachytiť. Všetky tieto nečistoty usadené rokmi znižujú efektivitu vykurovania.

Zvýšenie efektivity vykurovania

meranie-termo-1
merainie-termo-2
Vyčistenie vykurovacej sústavy zvyšuje efektivitu vykurovania. Odstránením nánosov nečistôt sa nielen predlžuje životnosť zariadení, ale aj schopnosť vykurovacích zariadením lepšie odvádzať teplo do priestoru. Pozrite sa na merania účinnosti pred a po vyčistení, výsledky sú v mnohých prípadoch výrazne odlišné.

Získajte okamžitú predbežnú ponuku nákladov na čistenie Vášho kúrenia.
Do 24h Vás budeme kontaktovať

Druh vykurovacej sústavy *
* Položky označené hviezdičkou sú povinné pre získanie ponuky alebo odoslanie žiadosti
Chcem nezáväznú ponuku